| sonia1258 a întrebat:

Salut.am cunoscut un baiat si am inceput o asa zisa relatie,de cunoastere,doar ne sarutam,imbratisari.apoi intr-o seara a incercat ceva mai intim,adica el la mine,si pana la urma mi-a facut sex oral,prima mea experienta. vreau sa scap de el,dar asa ma simt de parca m-am culcat cu el, ma simt vinovata ca i-am permis asa ceva.nam facut sex dar parca am facut.nu stiu cum sa ma linistesc,doar un baiat am avut, m-a deamagit si iata imi parea ca acesta e de treaba si uite ce am facut.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Vezi ce fac băietii din ziua de azi? Nu vor de la voi decit sex si atit, vă folosesc ca pe niste cîrpe, păcat că voi cedati asa usor.

| DulceLup a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing)) Bine ma. Cumpara-le tu flori, scoate-le la suc, plimba-le prin parc ca le *** altii!

| IsabelaIssa a răspuns:

Du-te la biserica sa te spovedesti, poate asa iti mai iei o piatra de pe inima, si incearca pe viitor sa nu te mai lasi asa usor pacalita.

| ElenaSA a răspuns:

Nu ai fost pregatita pentru o astfel de experienta. Incearca sa te gandesti la sentimentele tale pentru el, sa le analizezi si apoi iei o decizie.

| sonia1258 explică:

Eu doar nu am facut sex cu el

| DulceLup a răspuns (pentru sonia1258):

Hai ma fato, ca o data si o data trebuia sa ajungeti aici, ce draq. Hai sa fim seriosi. Iar pana la urma a fost destul de gentlman. Nu te-a supus la nimic.