| mony_8178 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu si acum ma simt rau. I-am facut sex oral... si imi dau seama ca nu trebuia, nu merita, m-a inselat. Nu m-am culcat cu el. Dar regret ca am facut treaba aia, e si primul baiat caruia i-am facut! Cum sa scap de sentimentul asta?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai cum să scapi de sentimentul asta, gândeşte-te că ce a fost, a fost. Degeaba regreţi tu asta acum, faptul e consumat! Ca să nu te mai simţi aşa. Păi încearcă să te gândeşti la altceva să-ţi ocupi timpul cu alte activităţi. Sexul oral se face, dar în general într-o relaţie stabilă, să reţii asta pe viitor, în rest nimic! Baftă!

12 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pai gandeste-te ca nu esti prima nici ultima. Daca nu faceai greseala asta poate o faceai cu altul.Macar asa ai invatat ceva.Nu te mai gandi la chestia aia. Oricum, pana la urma asta e oarecum normal in timpurile noastre, asa ca nu te mai stresa atata:*

| Sara2 a răspuns:

Buna, nu ai ce face, iesi cu fetele distreaza-te uita, dar pe viitor deschide bine ochii, un baiat cand insista pe un anumit lucru e clar ca nu are intentii serioase, daca i-ai facut sex oral ca sa nu il pierzi iar ai gresit, pe viitor cand cunosti un baiat nu te mai avanta din prima, refuzal la inceput 3 - 4 - 10 luni oricat de mult tii la el

regis
| regis a răspuns:

Nu trebuie sa scapi, ci sa te obisnuiesti. Vor mai fi si alti baieti carora le vei face asta si vei constata apoi ca nu au meritat.

| Crs a răspuns:

Nu ai cum sa uiti lucrul acesta!
Daca viitoare ai grija in cine te mai increzi...

| AlndChocolate a răspuns:

E.vedeti cum sunt baietii.
Majoritate sex sex sex, ce-i cu atata sex?!
Poate ca nu trebuia sa-i faci cherstia cu oralul... dar ai facut-o.
Macar nu te-ai culcat cu el :O
Si ca sa iti raspund la intrebare...Cum sa scapi de sentiment.thinking
Aia e ca o sa iti ramane toata viata acest sentiment pentru ca e si primul baiat...si na big grin
Fa ce-ti place si nu-ti mai aduce aminte de acest eveniment, nu merita sa te stresezi, toata lumea face greseli.Asa ca succes pe viitor!;*

| J0hn a răspuns:

Ce jeg de baiat. pff. ai grija si tu nu te mai uita la toti smecherii de 2 bani. pfff straight face nasol eu zic sa il prinzi sa ii dai 2 in gurita aia si o talpa in p. a sa vezi ce fain o sa se simta el. mult noroc si faza cu sexu oral da-i pace si gandes-te ca nu i-ai facut nimic

| danco a răspuns:

Daca nu aveti putin creier, noi ce sa facem ca baieti, sa zicem nu? Normal ca profitam de fiecare situatie d'asta.

| # Soranna :x a răspuns:

Parerea mea`este ca i`ai facut din obligatiee`...
Deoarece acum regreti`.
Trebuia sa te gandesti bine inainte`.
Acum asta e, nu poti da timpu inapoi...Incearca sa inlocuiesti momentul ala cu unu care l`ati petrecut impreuna`( primul sarut ).

Mult noroc`.
daca mai vrei sa iti zic ceva`
intra pe: preci0us.littlebaby15@yahoo.com happy

Te puup!
FUNDA?batting eyelashes

| Neverever a răspuns:

As incepe cu "in primul rand", insa nu cred ca de asta ai nevoie. Pentru ceea ce a facut merita titlul de dobitoc si nu ma abtin sa il includ in categoria celor care nu merita sa-i oferi nici macar o privire. Inteleg de ce te simti asa, insa ia-o ca pe o invatatura de minte. Ceea ce nu stiu este cat timp ati fost impreuna. Pentru ca daca nu aveati putina "istorie" in aceasta poveste, tind sa cred ca si tu porti o parte din vina. Scuza-ma pentru felul in care tratez subiectul, insa intr-o relatie nu e bine sa te implici atat de profund cand abia ai pornit in cursa. Pari a fi o fata buna si regret ca ai avut o asemenea experienta. Parerea mea e ca sexul oral se practica atunci cand aveti incredere unul in celalalt, dupa ce partenerul da dovada de dragoste si afectiune si nu in ultimul rand loialitate. E un subiect delicat si discutabil, insa intre timp cred ca ar fi mai bine sa te convingi ca tipul e un nenorocit care a profitat de ceea ce i se oferea, si anume sentimentele tale. Incearca sa uiti aceasta experienta, vorbeste cu o prietena foarte buna despre asta, treci peste si nu mai repeta aceasta greseala si in viitor. Faptul este consumat, nu are rost sa te stresezi degeaba pentru un "Don Juan" ales gresit. Distreaza-te, profita de vacanta, iesi cu prietenii, arata-i ca nu dai 2 bani pe gandirea lui si atribuie-ti o atitudine care sa spuna "nici sa nu te gandesti sa mai spui cuiva" fara a rosti nici un civintel. Daca e genul "de-an pixu" :p e posibil sa mai spuna si alcuiva ce s-a intamplat, insa daca o face tu fi ferma pe pozitie si arata-i ca o fata nu e asa slaba cum crede el. Umileste-l daca-i nevoie. Oamenii ca el, merita asta din plinhappy Da, am ceva personal cu genul asta de baieti, dar ma tratez:p

| lifeistough a răspuns:

Nu uita sa te speli pe dinti de 2 ori sa se ia gustu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa te gandesti bine inainte dar acum ca nu putem da timpul inapoi gandeste-te ca ti-a facut si el tie(daca ti-a facut)daca nu mergi inainte capul sus si da-ti cu ceva prin gura sa te cureti ca lumeahee hee

| noname2010 a răspuns:

Tot ce poti sa faci acum este sa te distrezi cu fetele sa iti faci un nou prieten si sa lasi timpu sa isi faca treaba. Oricum vina o aveti aman2 el pentru ca te'a "stresat" si u ca ai acceptat, si un sfat ai grija cu cine umbli sa nu ajungi in alta parte tongue