| bigdady a întrebat:

Salut am incercat sa instalez un windows si cand dau sa booteze de pe cd se aprinde beculetul rosu si apare iar chestia aia cu press f1 cand deschid calc da eroarea asta lsass. exe-system error stie cineva care ar fi problema?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa-ti update-urile la windows.
pentru boot de pe cd am nevoie de mai multe detalii, din ce ai zis tu nu-mi pot da seama de ce nu booteaza.

Abh
| Abh a răspuns:

Poti lua hardul si sa il bagi intr-o alta unitate, instaland acolo windows-ul, sa vezi daca merge. pe urma il pui inapoi si instalezi driverele necesare.

| bigdady explică:

Deci cd e bootabil am mai instalat windows cu el, am verificat cablurile totul pare ok dupa ce ii dau boot from cd sta cateva secunde si ca si cum s-ar restarta apare iar press f1 din ce am cautat eu pe google unii zic ca e de vina sursa