| Cyberul a întrebat:

Am jucat Mafia 2, l.am terminat si mi s. a parut cel mai groaznic final intr. un joc. Cine imi poate spune daca va aparea o continuare la Mafia 2 sau va trebui sa astept pana la Mafia 3 care va avea cu totul alt inceput?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spui te rog si mie codu de la mafia 2

| cătă08cătă a răspuns:

Va trebui să aștepți până la Mafia 3 care se va lansa vara aceasta(2013) și încă o veste bună: Joe nu a murit, o să fie consilierul lui Vito in 3 iar vito va conduce orașul! fundă?

| somika89 a răspuns:

Si eu l am terminat si mi s-a parut foarte proasta incheierea, oare cum pot sa mai ma plimb prin oras vesnic facand ultima misiune? cum faceam de exemplu la godfather 2?