| Beniamin7 a întrebat:

Salut, am o intrebare! Sunt in Clasa a-VI si la sfarsit de an am un examen de dat! Daca il voi pica ce se va intampla?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Păi în cazul ăsta ţi-ai răspuns singur la întrebare. Dar eu n-am auzit niciodată de un test asemănător. Dar oricum repetent nu rămâi. Nu astea sunt criteriile după care poţi rămâne repetent. Zic.

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

În clasa aVIa?! Ce examen, mai exact? Probabil este doar un test făcut la clasă de testat cunoştiinţele.

| Beniamin7 explică (pentru Rakanishuu):

Eu asa stiu ca avem un examen care se va trece in portofoliu in a-8, si se spune ca daca il vei pica poti ramane repetent!

| Rakanishuu a răspuns (pentru Beniamin7):

Păi în cazul ăsta ţi-ai răspuns singur la întrebare. Dar eu n-am auzit niciodată de un test asemănător. Dar oricum repetent nu rămâi. Nu astea sunt criteriile după care poţi rămâne repetent. Zic.