| TeRogLasama a întrebat:

Salut,am si eu ceva ce nu imi explic.Deci eu de obicei nu imi aduc niciodata ce visez, si intr-o zi mi-am adus aminte ce am visat dupa in a 2 a zi tot visul acela il visam desi nu ma gandeam la el si asa si a 3 a zi.
Stiti de ce visez un vis care se continua in mai multe zile.Si app noi in somn putem vorbi cu rudele moarte?

1 răspuns:
| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
Mi s-a intamplat de multe ori si mie. Cateodata ti se pare, altadata visul poate avea o semnificatie( esti stresat, trebuie sa schimbi ceva, nu mai ai rabdare pana la Craciun, etc.) dar nu tot timpul.
De obicei visele mele nu se repeta. Mare pacat, am ramas fara final la 10 filme pe care le-am visat.