| angelo09 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. sunt sportiv de performanta practic lupte greco romane si as vrea sa cresc in masa musculara fac sala de mult timp fara sa iau nisi un supliment si nu cresc prea mult in masa. Daca iau proteine 5 luni mananc bine acasa si fac si antrenamente cand o sa ma las de proteine o sa mi se lase muschi?

3 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

NU ti se las muschii... ce naiba... de la 60 de ani incolo sa-ti pui problema asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei continua antrenamentele si dupa ce te lasi de proteine nu o sa se intample nimic! ai grija insa ce proteine iei. personal iti recomand creatina si aminoacizii, dar si batoanele proteice Protein-R de la Redis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A bine multumesc mult pentru raspunsuri