| Iuliannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn a întrebat:

Salut, am un Huawei Asceng G300, acum o saptamana si ceva l-am dus la un service pentru a mil curata de praf, cand l-am luat de acolo era curatat si mergea, toate bune si frumoase, pana azi, acum nu imi mai merge display-ul, adica telefonul se aprinde, stiu asta pentru ca si cand mergea display-ul, vibra cand se aprindea, asa face si acum, dar nu mai merge display-ul!
Ce as putea sa ii fac? raspundeti va rog...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mergi inapoi la ei si explica-le situatia.Nu este normal sa te duci cu el bun si sa il iei stricat. Unii mai au obiceiul sa iti inlocuiasca cate o piesa buna cu alta mai putin buna.Pentru a avea ei piese de schimb.

| Iuliannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn explică (pentru darrio2007):

Am sa incerc si asta, dar ce ar avea?

1 răspuns: