| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut câteva seriale ca si "Suits", "Dexter", "Prison Break", "Banshee", "Californication" etc și mi s-au părut foarte slabe.
Vreau să văd ceva de calitate. Știe cineva unde găsesc "Pariu cu viața" online?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

House Of Cards
The Office
The Man In The High Castle
Jonathan Strange & Mr. Norrell
Fargo

22 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi pare bine sa stiu ca vrei sa arati ce ai vazut tu :)
Uite ceva nou pentru tine :3
http://www.filme-traduse.ro/2016/01/bahar-viata-furata-serial-online.html

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

L-am văzut și pe ăla dar nu dădea bine la public să spun.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Si puteam sa jur ca asta ti-a scapat.
La plictiseala, sigur merge vazut si a doua oara, nu?

| Kuroo a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adica... voi va bateti joc de serialul meu?
Numai cand mi-o amintesc pe Efsun cu gura aia a ei mare de iti vine sa te urci pe pereti love struck

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kuroo):

Al tau? Stiu eu cine avea laptopul si se uita devil

| LoveSleep a răspuns (pentru Kuroo):

Cine are gura mare? Și ce face cu ea? Parcă îm vine să mă uit.

| Kuroo a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu, nu iti vine, sa ai una ca Efsun, in pamant direct.

| Kuroo a răspuns (pentru DoarBogdan):

De unde stii tu? O-O
Stiam eu ca spionezi, lasa ca vezi tu, rau. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kuroo):

Vad eu? Astept ^_^

| Kuroo a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai pus semnul ala, cat de malefic, induci oamenii in eroare devil

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca te-a lovit si menopauza inceraca Desperate Housewives.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăla-i un căcat de amatori. Încearcă "Violetta" dacă chiar vrei să vezi ceva de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand The Mentalist, Dr.House,
Two and a half men.
M-am uitat un pic la Perception, dar nu stiu ce sa zic, poti sa incerci si pe asta, poate iti place mai mult, dar primele doua mi-au placut cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pariu cu viata, nota pe imdb 3, 14zda.
A fost ceva remarcabil, am trait cu sufletul la gura fiecare moment.
Mereu ma simteam de parca aveam dintii din fata legati cu ata de bara unui ferrari gata sa accelereze.
Daca ai vazut Las fierbinti, care e un must watch in viata asta efemera, logic ar fi sa urmeze "Stranger things"

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai zis nimic de actori, care au fost geniali. Am auzit că unii s-au combinat pe parcursul serialului. Cât profesionism, câtă eleganță. Le-am dat și un vot pe imdb. Cum sunt VIP, contează mai mult, acum au 3, 4.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Acolo au avut un punct in plus, sexul a parut adevarat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Au făcut și sex? Clar, mă uit.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pe naiba, l.aba all the way.

| LostInPark a răspuns:

Eu am deschis un geam ce da spre piata, decat sa vad porcaria aia. Observ unii cu sanse mari la Oscar, oo stai! nu...nimic nu se compara un sac te cartofi saltat pe sub fusta.

| LoveSleep a răspuns (pentru LostInPark):

Mai bine decât LCD-ul ăla de diagonală 109.

| ALittleDeath a răspuns:

Uita-te din nou la Dexter, sigur ai ratat cevalaughing