| Daniellllll1 a întrebat:

Exista seriale pe pamantul asta mai bune decat Suits,Banshee si Prison Break?
Nu prea conteaza genul, dar as prefra ceva gen Suits

22 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Exista game of thrones, dar nu e in genul alora.Dar e foarte apreciat serialul.

| Dx3F3ss a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da. E cam destul de diferit, dar e bun.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Nu e nici genul meu rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Eh,..eu am incercat

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

No problem.Mersi,oricum! Dar, era ceva sa nu stiu de Game of Thrones.E top 1 imdb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Good Wife e mai bun zic eu

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Ceva seriale cu, cazuri, in afara de True Detective? Merita sa ma uit la White COllar?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

The Good Wife, nu e pentru fete? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Da, si ala a fost destul de bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Crezi ca ma mai uitam daca era o porcarie romantica? e o drama foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Exista seriale pe pamantul asta mai bune decat Suits, Banshee si Prison Break?" Depinde de gusturi. Poti sa vezi House, Sherlock, Elementary, The Mentalist, House of Cards,

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

The mentalist e aur, m-am uitat la 6 epsioade deja, in 6 ore rolling on the floor

| Dx3F3ss a răspuns:

Breaking Bad e cel mai tare.

| Daniellllll1 explică (pentru Dx3F3ss):

Povestea e destul de buna, si da, am auzit de serialul asta, dar, nu cred ca e o poveste pentru 5 sezoane.Mi se pare ca povestea e trasa cam mult de cap.Deci,prefer sa nu

| Dx3F3ss a răspuns (pentru Daniellllll1):

Esti prost.

| Daniellllll1 explică (pentru Dx3F3ss):

De ce sunt prost? Pentru ca mi-am spus punctul de vedere? Am dreptul, si nu cred ca esti in masura sa judeci un om, doar pentru ce parere are. Oricum, "breaking bad e cel mai tare", "Esti prost".Din aceste doua fraze, nu-ti dau mai mult de 12 ani. Daca n-ai nimic inteligent de spus, nu cred ca ar trebui sa-ti mai deschizi "gura".In acest caz, sa scrii!

| Dx3F3ss a răspuns (pentru Daniellllll1):

Esti prost pentru ca mai sus faceai misto de recomandarea lui Endoryus si apoi te dai atotcunoscator si in privinta mea. Cum sa nu fii prost astfel? Ai un punct de vedere? Pai eu ce stric daca e unul ridicol? Si am tot dreptul sa judec pe cine vreau asa cum si tu o faci chiar in necunostinta de cauza!

| Daniellllll1 explică (pentru Dx3F3ss):

Citeste mai bine, nu am facut misto.Am intrebat "The Good Wife, nu e pentru fete? ",si da,intrebarea a fost funny,dar nu a fost la misto, ala nu a fost un punct de vedere, a fost o intrebare, pe daca viitoare, citeste cu mai multa atentie!
N-ai mai mult de 12 ani, deci nu are rost sa-ti spun ca esti imbecil. Data viitoare, citeste cu mai multa atentie!

| Daniellllll1 explică (pentru Daniellllll1):

In privinta ta,e normal sa fac asta,din moment ce tu incepi sa ma jignesti,eu nu te-am jignit,tu dai dreptul s-o faci, right? Din moment ce nu ai raspuns la "acuzatia"/presupunerea asta, presupun ca atat ai!
Asa, ca daca viitoare, nu-ti mai baga nasul aiurea in toate aiurelile, pentru ca, crede-ma, daca te pui si faci "prost" pe toata lumea, dai tu dovada ca esti prost.Asa ca nu mai are sa comentez. Daca tu nu stii face diferenta dintr-o intrebare,si o presupunere, bataie de joc, asta nu mai e problema mea

| Dx3F3ss a răspuns (pentru Daniellllll1):

N-am mai mult de 12 ani. Adevarat. Ca m-am obosit sa-ti raspund. Tu nici atat. Ai cerut recomandari si apoi ai inceput tu sa iei in batjocura raspunsurile. Ai primit ce ai meritat, nu te mai plange cand esti facut prost pe ce ca o meriti!

| Daniellllll1 explică (pentru Dx3F3ss):

Fata/Baiatu',as fi cu 3 ani mai mare, daca ai avea 12 ani.Deci,nu cred ca ar trebui sa vorbim despre chestia asta, pentru ca n-are nicio relevanta.Am cerut recomandari,mi-a raspuns, l-am intrebat daca e de fete, mi-a raspuns.Tu de ce te bagi ca musca-n lapte, sa ii zici la cineva ca e prost, ti-ai facut cont pe "TPU", si gata, boss, ma iau de toti.Incepi sa jignesti aiurea,sa vada lumea "CINE-S EU",cand nimeni nu te-a bagat in seama,nu cred ca ai auzit de proverbul "Nu-i fa la altcineva,ce tie nu-ti place",daca tu jignesti o persoana fara sa o cunosti,dai dovada de prostie grosolana,si te faci singur/a.Tu nu cred ca stii ce inseamna cuvantul prost,in primul rand,in al doilea rand,nu cred ca ar fi trebuit sa te bagi unde nu te priveste."M-am obosit sa-ti raspuns",hahaha,ce sa mai spun,din moment ce tu ai inceput discutia,cred ca tu ar trebui sa o si termini.Dar probabil,nu esti atat de competent, sa faci lucrul asta, pentru ca ai inceput-o doar spunand cuvantul "prost", si prin acest cuvant cred ca te descrii singur. Data viitoare, ai grija ce spui!
M-am saturat de generatiile astea noi,care se cred cei mai "inteligenti"(ma refer la majoritatea),si toata lumea e proasta,doar ei sunt "destepti",si aia care te injura pe strada,si daca le faci ceva,dau fuguta la mama.Te-ai bagat singur in rahat, te-am ajutat sa iesi, dar plin de C*c*t!
"Ai primit ce ai meritat, nu te mai plange cand esti facut prost pe ce ca o meriti!" Nici macar nu stii sa te exprimi,dar respect,pentru varsta ta,stii foarte multa gramatica.Din moment ce nu stii sa te exprimi impecabil,nu cred ca ar mai trebui sa te legi de persoane pe care nu le cunosti,doar sa arati cine esti tu "eu sunt mai inteligent,decat toata lumea". Chestia cu "Ai primit (...)",a fost trasa de coada, pentru ca habar n-ai ce sa mai zici.Asa,ca te rog. Termina Odata! Nu mai am chef sa scriu "Romane", despre ce ai gresit!

| Dx3F3ss a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ia te uita, lup moralist la 15 anisori. Manca-l-ar maica! big grin