| Davidoaia a întrebat:

As vrea sa stiu, (din curiozitate) : In cazul unui presupus razboi mondial, armata din ce oameni se va forma? Vor constitui armata doar cei angajati (cu contract ) si, eventual, cei care au facut stagiul militar, sau toti civiliiintre 18 si 50 de ni? Care vor fi criteriile de selectie? Si daca vei fi convocat, poti refuza?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In caz de razboi major cred eu ca se vor recruta tineri cu varste cuprinse intre 18 si maxim 35 de ani, aia batrani de 50 nu prea fac fata si se va face un test medical, psihologic apoi cateva impuscaturi si aruncare de grenada inainte de plecarea pe teren. In tariile straine se vor recruta si inmigranti pentru a suplimenta numarul soldatiilor in caz de forta majora. De refuzat nu stiu doar daca te prefaci ca ai o problema si reusesti sa-i minti sau faci eronat testele teoretice.

| Davidoaia explică (pentru mgtow):

Dar daca te ascunzi?

| mgtow a răspuns (pentru Davidoaia):

Scapi, unul s-a ascuns in casa cand era pe vremuri si politia se uita cu lanterna pe geamuri, nu au dat de el si a scapat.

6 răspunsuri:
| Davidoaia explică:

Da. dar acum nu mai este ca pe vremuri. Totusi, pleci in padure big grin Ma gandesc doar ca, razboaiele de aparare a patriei au pierit de mul. Acum sunt doar de interese, iar nu se merita sa mori pentru a salva pielea unei clase corupte politice,
care a contribuit la asta

| mgtow a răspuns (pentru Davidoaia):

Te poti alatura rusiilor fara probleme in acel caz. Scoti steagul alb si desenezi ca vrei sa fi de partea lor, semne etc.

| Virusul991 a răspuns:

Chiar inainte sa fii recrutat iti schimbi numele si asa nu te mai prinde nici dracu. Daca nu merge fugi in munti big grinDDar nu vine razboiul cu toate ca ar fi fain (glumesc)

| Davidoaia explică (pentru Virusul991):

N-as fi asa de sigur.