| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Azi tata mi-a luat o stancuta si nu stiu cum sa o ingrijesc.(cu ce s-o hranesc, cuibul?)dati-mi va rog cateva informatii.

Răspuns Câştigător
| IQOnly a răspuns:

Cred ca este doar o alta pasare si trebuie hranita cu viermi, la cuib nu stiu deoarece depinde unde locuiti(bloc sau casa), si depinde daca poate sa zboare.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El stie cum trebuie sa o ingrijesti doar a intrebat vanzatorul ce ii trebuie la acel animal.

| WaRwIcH a răspuns:

De fapt tata nu a cumparato.A gasit-o si a reusit sa o prinda caci este lovita la aripa.