| Ionică a întrebat:

Care sunt diferente dintre jocurile PC si jocurile console? Aduceti argumente pro si/sau contra, va rog. Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Boyka22 a răspuns:

Jocurile pentru console au o grafica nemaipomenita pe langa cele de pc care sunt unpik mai slabute in grafica! De exemplu Fifa! Cel pentru console are o grafica de parca te-ai juca in realitate iar cea de pe pc nu prea.in schimb unele jocuri pentru pc au un gameplay inbunatatit si poti pune mai multe aplicati sau patchuri, fata de console care nu prea au acelasi gameplay si unpik mai slabut si nu poti pune patchuri in ele! Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu si scuze ca nu pot sa-ti dau mai multe detalii dar nu pot acum pentru ca ma grabesc ca trebuie sa plec! Multumescbig grin