| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre canalele de youtube Zaiafet,Top opt si Atentie cad mere?
Mai stiti voi canale asemanatoare cu astea de pe youtube?
La Zaiafet ma uit mai de mult si la Top opt de ieri si mi se par destul de interesante e interesant felul cum se explica acolo diverse lucruri, ce informatii se dau.Atentie cad mere nu prea imi place.

Răspuns Câştigător
| MysteriousCat a răspuns:

Atentie,cad mere e preferatul meu.Il stiam de dinainte si prin comparatie cu celelalte, sincer, videoclipurile sale sunt mult mai explicite si contin date mai aproape de adevar.La Zaiafet nu ma prea uit, videoclipurile sunt ceva mai plictisitoare, iar Top opt nu contin date exacte.Din videoclipul prezentat in intrebarea anterioara, legendele urbane din Romania nu sunt adevarate.Topul nu e tocmai bine facut, exista creaturi mitice mai inspaimantatoare si mai cunoscute ca cele prezentate.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu ma uit la Atentie cad mere. Imi pare foarte interesant ce e acolo. Desi la episodul cu paradoxuri m-am cam blocat laughing

| Otto2014 a răspuns:

Preferatul meu e Atentie cad mere,dar imi plac si Zaiafet si Top opt.
Mai stiu: Now You Know, Sticlet.
Now You Know e moldovean, si ma cam enerveaza accentul, in rest, e ok.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Otto2014):

La Sticlet m-am uitat la cateva clipuri de acolo pe acel moldovan nu-l stiu, n-am auzit de el.