| alinagyo a întrebat:

Ce parere aveti despre rockeri?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Nu am o părere generală despre rockeri.
Îmi formez părerea despre fiecare în parte aşa cum fac cu oricine altcineva.
Oricum, ar fi ciudat să am o părere proastă având în vedere că şi eu ascult aceeaşi muzică.
Eluveitie, yay.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste ciudati nu prea are sens muzica lor.

| Musique a răspuns (pentru mgtow):

Muzica dumintale are sens? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Domnule "Mysogyn", singurul nonsens de aici eşti tu.Aş putea spune acelaşi lucru şi despre tine.

Dacă unii oameni nu ascultă acelaşi tip de muzică pe care o asculţi şi tu, nu înseamnă că sunt ciudaţi sau că acea muzică nu are sens.Rock-ul are sens, doar că nu e făcut pentru oameni ca tine.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hopa pe langa faptul ca aia e o muzica inutila nu stiu nici de ce s-a inventat imi vi tu cu din astea, muzica mea referitor la cea din anii 80-90 e muzica adevarata si are sens pentru ca isi mentine farmecul si in vremea actuala. Poate tu nu ai sens ca te bagi in gura altora in loc sa iti vezi de viata ta si sa nu bagi in seama ceea ce nu iti convine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

De ce să nu bag în seamă ceva ce nu îmi convine? Dacă tu consideri că rock-ul nu are sens, asta nu înseamnă că e neapărat adevărat.Totul ţine de preferinţele fiecăruia.Nu are rost să ne certăm pentru că suntem paraleli din punctul ăsta de vedere. După cum am mai spus, rock-ul nu e făcut pentru toată lumea, aşa că nu îţi da cu părerea aiurea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Elvis si John Lennon?

| Sociopat a răspuns:

Buuuulangii!(づ ̄ ³ ̄)づ

| Vans a răspuns:

Nu ştiu, ce-mi pasă?
cunosc şi roacheri de treabă, cunosc şi roacheri mai puţin de treabă, gen flegme.
Nu cataloghez omu prea mult după muzica pe care-o ascultă.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu-mi plac ăia de-ţi bagă muzica lor pe gât şi o compară pe a lor cu a ta. În rest, sunt ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu. Nu-i cunosc. N-am auzit nimic despre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like I care.

| iiHiddenDay a răspuns:

Eh. Asa si asa. Nu prea ascult rock.