| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, cum o cheama pe fosta iubita STR3SU parca Madalina dar nu stiu numele intreg si care este instagramul ei?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Bravo ei ca l-a lasat pe unu care joaca si promoveaza aparatele. Unde sa mai pun ca omu are si o caterinca proasta de colt de strada sau scara de bloc in care suna si urla ca retardu la telefon...

| Slv07 a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Si-a meritat-o pe deplin pentru comportamentul lui, la el din cinci cuvinte fraza *** mea e sfanta, el chiar credea ca urata aia il place, e si frumos el la 35 de ani! dar nu pot fi de acord cu ceea ce i-a facut, nu ii zici unuia nu vom fi niciodata impreuna si cu pretextul ca ati ramas prieteni, pe banii lui sa ii lui unu bere in club si sa trimiti poza cand iti iei limba in gura cu el, i-a dat lui STAPI umilinta suprema

| Slv07 a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Mai sunt si din astia care scapa nebatuti la timp, eu de mult am spus ca stressu nu a fost batut cand trebuia si si-a luat lumea in cap, dar nu stiu cine se risca sa omoare in bataie un birjar ca el

| CelCareRamaneInUrma a răspuns (pentru Slv07):

E prost rau omu'. Adica e prost din moment ce se afla ca face si promoveaza asa ceva.Mie nu mi-a placut de el de cand am vazut cum urla la telefon ca sa distreze copiii si cocalarii aia tipici

| nechiforboss a răspuns:

Numai eu nu știu despre cine e vorba? Care str3su? CARE Mădălina?
E ceva de capul lor? Spre "rușinea " mea n-am auzit de ei.

| ChiukiuHamsler a răspuns:

Vrei sa te combini cu ea?