| Fcrb_Salii_1994 a întrebat:

Daca o persoana are tumoare pe creier se poate transmite la o alta persoana?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Pentru ca nu este o boala contagioasa.Ca gripa.Nu se transmite prin virusi.

| alexandrualind a răspuns:

Nu este posibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate. Maxim dacă se scoate prin operație și se introduce prin operație în celălalt creier, dar și în cazul acesta e posibil să nu se accepte de organism.

| LostInPark a răspuns:

Ah, cred ca doi pusti se contrazic in parc si au zis sa puna intrebarea pe un site de socializare.
Nah, printre atatia useri experti cred ca o sa apara unul care o sa va zica ca sunteti amandoi idioti!
Rabdare!

| Lari1 a răspuns:

Buna stai liniștit ca Nui o boala care se ia.este o boala mortala.cu greu supraviețuiești cu aceasta boala.si eu am fost bolnava de cancer de la 15 ani si acum am 17..boala de cancer nu se trazmite de la o persoana la altă pers