| floryn05 a întrebat:

de cateva zile am niste dureri in spatle capului mai sus de ceafa parca imi radiaza zangele in acel loc sta catva secunde si trece apoi iar simt acea senzatie cateodata se muta si mai sus apoi iar revine in acel loc durerea este mica dar e cam sichitoare serara cand ma culc imi trece apoi dimineata dupa cateva minute iar apare ace senzati nu stiu cum sa explic mai exact parca am ca un fele de febra adica o caldura in zona acea care radiaza ..nu am fost la medic pentru ca mi-e frica sa nu fie ceva foarte grav am mai avut astfel de dureri anul trecut dar mi-a trecut de la sine si nu am mai avut pana azi ce credeti car putea fi ceva foarte grav sunt baiat am 16 ani...dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| maria0909 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la medicul de familie si sa-i spui... el te poate ajuta!