| DianaDidi95 a întrebat:

Salut, deci as vrea sa ma ajutati cu ceva. Vreau sa devin reprezentant la avon sau la lady's[de preferat la lady`s] Imi puteti spune unde si cum sa ma inscriu si mai exact ce trebuie sa fac? Sau ma pot inscrie prin intermediul vostru? Pls help mee!laughing
>Funda:

2 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Http://SPAM/create_account.php buna incearca aici iti scrii datele pe care ti le cere (nume, prenume etc.) iar la avon http://www.reprezentantavon.ro/cum_devin_reprezentant_avon e tot la fel... sper ca te-am ajutat fundita? te rog :*

| andreiutza980lideravon a răspuns:

Buna!
Daca doresti sa devii reprezentant avon contacteaza-ma la id-ul de messanger:coordonatoravon10@yahoo.com si iti voi spune foarte multe detalii pe messanger