| هوراس a întrebat:

este de incredere site-ul ebay? as vrea sa cumpar un sticker pentru chitara, cel pe care il are mick thompson pe chitara. l-am gasit, e totul ok, problema este ca tipul este din singapore straight face iar pretul sticker-ului este de doar 8 dolari... se merita? sau sa caut alt site? funda :X
PS: poate am deviat putin de la subiect, scuze

2 răspunsuri:
| trofinovidiu1993 a răspuns:

Site-ul este de incredere dar sa te uiti la calificativele vanzatorului. mai grav este cu transportul. daca valoarea depaseste 10 euro trebuie sa pletesti tva