| Ella27 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un iphone dupa site-ul asta, oare e de incredere? Am vazut ca costa foarte putin daca te gandesti sa transformi dolari in lei. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Nu iti recomand, sincer. Daca comanzi din alta tara, transportul ajunge, uneori mai mult ca obiectul cumparat( nu si in cazul asta), dar, daca chiar vrei, ti-l poti lua de-acolo, dar eu, in locul tau l-as comanda de pe eMAG, sau alte site-uri total de incredere din Romania.

Sper ca te-am ajutaaat. Succes :*

4 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

E site-ul oficial Apple. Mie mi se pare de increderewinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe bune? intrebi daca site ul oficial Apple e de incredere? Normal ca e de incredere imsa daca calculezi pretul la liber, adaugi transportul si taxele ai sa iesi mai scump sau la fel in final