| SufferBoy a întrebat:

Eu sunt prieten cu mai mulți prieteni pe Facebook de mai bine 3 ani. Intrebarea mea este daca sunt prieten cu persoana respectiva de 3 ani iar persoana respectiva are acum in prezent vreo 700 prieteni
Posturile mele le vede mai greu?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum isi are setat news feed ul. Nu cred, desi nu stiu algoritmii Facebook, ca influenteaza perioada de cand esti prieten

| antonimilk a răspuns:

Și eu sunt la fel. Și eu am cam 20 prieteni minunați, vorbim mereu de 1 an în fine.
Normal că vede, atat timp cat vorbiți mult și va urmăriți ii vei apărare la NOUTĂȚI postări etc.
Eu am 2.600 in lista pentru ai adaugă în grupuri și cu ăștia cu care vb îmi apar imediat, deci și ție.
Depinde