| anonim_4396 a întrebat:

Salut.eu sunt sora lui marykeira. puteti sa imi dati niste sfaturi despre problema cu baiatul pe care il plac?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Care este problema?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei baietii apreciaza acest joc de-al mesajelor foarte putin timp. Daca fetele mereu simt nevoia sa trimita mesaje baietii se plictisesc destul de repede. Eu as sfatui-o sa nu mai trimita mesaje pana nu primeste unul de la baiat. Asa isi va da seama daca baiatul tine la ea sau nu. Se poate ca baiatul sa tina la ea dar sa nu ii mai trimita mesaje poate pentru ca nu mai poate veni prin Romania asa des sau vede ca ea s-a implicat prea mult si nu vrea sa o raneasca. Nu e obligatoriu sa aiba alta fata el acolo. Spune-i sa astepte un semn de la el si sa nu ii mai trimita mesaje o perioada. Spune- i ca doar asa va vedea cat tine el la ea. Poate sa ii trimita un mesaj de sarbatori ca este un gest frumos dar spune-i ca dupa acest mesaj sa nu mai trimita altele pana nu vede ca baiatul se implica si el mai mult. Iar cand se vor vedea fata in fata iar spune-i surorii tale sa ii spuna sincer si deschis ca il place si ii e frica sa nu il piarda in fata altei fete.

Asta i-am spus ei sa te sfatuiasca si cred ca asa ar trebui sa faci. O seara placuta si sa fii iubita.

| DarQueen a răspuns:

Cine e marykeira? thinking