| Madalina4ka a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat din clasa paralela...mai demult mi-a scris prin sms ca ii place foarte mult de mine. Dar acum nu prea vorbim. As vrea sa ma sfatuiti cum sa ii atrag atentia, caci nu stiu daca inca ii place de mine, dar mi-as dori foarte mult asta. Va rog dati-mi niste sfaturi.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa deschizi o cale de dialog. Cere-i ajutorul in vreun domeniu :o carte, un rezumat, o parere despre vreun conspect etc.sau roaga-l sa te insoteasca undeva. Apropierea, conversatia, comentariul asupra unui subiect, va face ca lucrurile sa mearga de la sine.

| Madalina4ka explică (pentru Danut_Popa_1961):

Mersi o sa incerc...
As dori inca ceva idei, va rog.