| Elena321 a întrebat:

Salut la toti! Ma numesc Diana si am 9 ani! In luna ianuarie este ziua mamei mele si a tatalui meu(nu in aceeasi zi). Ce cadou sa le fac? Eu nu am bani. Imi puteti spune macar ceva ce faci cu mana? Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

Fosta mea invatatoare, cand era mica si era in aceeasi problema, i-a facut cadou mamei un saculet facut de ea in care a bagat o bucatica de ciocolata, o bucatica mica de ciocolata iar mama ei a fost foarte incantata pentru ca, in primul rand, este un cadou din suflet, iar in al 2-lea rand GESTUL CONTEAZA!, nuh? nu zic sa faci la fel, dar este o idee,winkingapoi impreuna cu mama ta i-ati putea face o surpriza placuta tatalui tau, de exemplu o felicitare de la cele "doua femei din viata lui"nu stiu... ceva simbolickissbafta!

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea o felicitare pictata de tine asa cum te pricepi pe care sa scrii cu manuta ta cateva cuvinte izvorate din inima e suficient pentru parintii tai care vor aprecia in primul rand gestul tau. Daca nu te pricepi la pictat deseneaza pur si simplu o floricica. Succes!

| Dan a răspuns:

Sa le scrii o felicitare frumoasa din suflet si o sarutate sa le dai.La multi ani!

| psihox a răspuns:

Ai putea sa scrii 2 declaratii de iubire? Una din partea ta ca fiica lor si alta din partea mamei pe care sa i-o dea tatalui tau? Cu bine.

| Ann™ a răspuns:

Mamei tale poti sa ii faci o felicitare si sa ii un buchet de flori, iar tatalui tau o pictura... un "tablou" ceva de genu' tongue