| JRr_Stefan_1995 a întrebat:

Ma numesc Stefan, si am 12 ani, sunt in clasa a - 6 - a.
In fine. Vreau sa zic ca eu am o cea mai buna prietena si ea treptat a devenit crush.
Pe ea o cheama Denisa, si ea pleaca maine in Spania.
Azi voiam sa zic ca o plac, dar nu am mai reusit sa dau de ea.
Ea se va intoarce peste 2 saptamani.
Atunci noi ne vom vedea la scoala.
Imi e sa nu ne stricam prietenia spunandu-i asta.
Am mai incercat vrajeli de genul cum ca as fi placut-o acum o luna si etc.
Dar as vrea un sfat!
Sa ii zic sau sa nu ii zic?
Nu vreau raspunsuri de genul "esti prea mic" sau alte minuni, NU, vreau un raspuns al unui baiat care a mai trecut prin asta, sau macar stie despre ce vorbesc!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca intr-adevar iti place de ea cand o vezi data viitoare spune-i ca nu ai ce sa pierzi sau o inviti la un suc si ii spui acolo.

| AlexSalling a răspuns:

N-ai ce pierde. Serios, daca chiar iti place de ea, data viitoare cand o revezi, spune-i. Succes!