| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt intr-o situatie cam proasta deci nust cum sa zic, am o prietena buna ne cunoastem de 2 ani suntem foarte apropiati si de la o vreme am inceput sa o plac ce pot sa fac mai demult am incercat ceva dar nu am reusit ce pot face? sa vorbesc cu ea, am mai vobit cu ea mai demult si a zis ca suntem prieteni prea buni si nu merita sa stricam prietenia in caz ca ne certam. dar stiu sigur ca ma place si inca cred asta dar... imi dati un sfat ce pot face? crying dau funda sad!

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Pai in cel mai bun caz trebuie sa insisti pana zice ca vrea sa stea cu tine... sh atunci cand o sa zica"DA" o sa ai ocazia sa-i arati ca s-a inselat sh ca voi doi sunteti facuti unul pentru altul...
PwP