| GenEu a întrebat:

Noaptea trecuta am visat ca mi-am spart maseaua. Stiti cumva care ar fi interpretarea visului?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E doar un vis, nu-l lua in seama.
Sunt doar superstitii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In psihologie, temerile se iau ca atare, nu se fac interpretari cu asocieri abstracte.E doar o teama justificata de integritate, teama de a fi incomplet.

| GenEu explică:

Pur si simplu am visat ca mancam popcorn, si mi s a spart o masea care era deja sparta, am citit ca, caderea dintilor in vis e asociata cu moartea dar de spart nu am gasit nimic... credeam ca ma puteti ajuta voi

| DanutzDRLV7 a răspuns:

Este un vis eu zic sa nu il iei in serios
te ajut daca dai mai multe detalii