| Andrey2610 a întrebat:

Salut prieteni, am și eu o intrebare? Dacă cineva îți știe numărul care e scris pe fata cardului, ce poți sa pățești?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu prea poate face nimic pentru ca majoritatea platilor online se aproba printr-un cod primit prin SMS.

| Elena9328 a răspuns:

Sa ți fure banii de pe card.

| ionutborcea a răspuns:

Nimic deoarece nu îți stie parola şi datele numele domiciliu etc.

| Andrey2610 explică (pentru ionutborcea):

Imi stie decat numarul de pe fața cardului atat. In rest nu stie nimic.

| ionutborcea a răspuns (pentru Andrey2610):

Păi poți să spui că ai scăpat cu brio îi trebuie si parola deci nu are ce să îti faca stai calm