| Park1Suin a întrebat:

Salut,prieteni.Voi ce credeti, va mai intra Moldova in UE cu toate amenintarile Rusiei?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intr-o buna zi va intra[indiferent cand va fi]

| sublime89 a răspuns:

Daca Rusia nu va dori s-o lase, atunci nu va intra. Oricum, inainte de intrarea in UE trebuie sa se rezolve problema transnistreana. Si aia chia ca nu se va rezolva, pentru ca Rusia nu vrea.

| KateMiddleton a răspuns:

Uite,iti explic maine la scoala.Dar pentru inceput, UE are nevoie de Moldova la fel cum ai tu nevoie de noroi pe incaltaminte.