| soryn1994 a întrebat:

Salut, recent mi-am pus ochelari de vedere si de ceva vreme nu am mai fost la cinema sa vad un film 3D, ma intrebam daca stie cineva cum fac la un film 3D daca am si ochelari de vedere?

Răspuns Câştigător
| BlaDe17 a răspuns:

Salut, si eu am ochelari de vedere iar cand am fost la film mi-am pus ochelarii 3D peste cei de vedere laughing)
Acuma depinde si de grativatatea problemei tale, daca stai mai aproape de ecran si poti vedea fara ochelarii de vedere tii dai jos, dar ai grija, daca ai ochelari permanenti, mai bine i-ai purta tongue

1 răspuns: