| ZzaKazZ a întrebat:

Sunt sigur ca nu a mai pus nimeni astfel de intrebari, si ca e ciudata pe un asemenea site, dar totusi... ce faceti oameni buni? Cum sunteti? laughing E cineva cu chef de o discutie? >:"

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai stau noaptea asta in camion inainte sa ma intorc spre casa

| ZzaKazZ explică (pentru mgtow):

laughing soferule, pe tine te-am mai vazut pe aici laughing) banuiesc ca asta e pasiunea ta in timpul liber laughing

| mgtow a răspuns (pentru ZzaKazZ):

E locul divertismentului mai bine zis TPU

| Drimmero a răspuns:

Discutie despre ce?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cmf man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bine, arunc si eu un ochi pe internet, dar tu?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Imd ma uit la un serial

| ZzaKazZ explică (pentru Drimmero):

Despre orice. sunt deschis la tot si toate laughing

| SilentRain a răspuns:

Mananc paste si ascult muzica, sunt bine, multumesc de intrebare
Nup, nu cred ca are cineva chef de discuti, dar heeei macar ai incecat big grin

| ZzaKazZ explică (pentru SilentRain):

Ce fel de muzica asculti? eu le am cu muzica happy mai mult pe rap-ul romanesc, dar ma descurc la aproape toate genurilebatting eyelashes sunt pasionat love struck

| SilentRain a răspuns (pentru ZzaKazZ):

Momentan ascult asta → https://www.youtube.com/watch?v=oOW9DfiGAn4
Ascult mai multe genuri, nu doar un singur gen, tot ce suna bine pentru mine;)
Si eu ador muzica :x

| ZzaKazZ explică (pentru SilentRain):

Cam asa si la mine thinking dar ma bazez putin mai mult pe versuri, pe ce spune. [fiind crescut cu stilul asta, iti dai seama, prima data la o piesa ma intereseaza sa aud ce are de spus]. Ai ascultat albumul lui Kepa?smug

| CharmingCryCake a răspuns:

. nu fi atât de sigur, întrebări d-astea îs mereu.
mânc orez și ascult muzică apoi mă plimb cu camionul până intru în casa cuiva, în rest toate bune și frumoase.

| ZzaKazZ explică (pentru CharmingCryCake):

Mno, greseala mea no talking eu doar vreau sa interactionez cu lumeabatting eyelashes

| CharmingCryCake a răspuns (pentru CharmingCryCake):

. foarte bine, boss