| NirvanaMihaela a întrebat:

Ce-i cu voi oameni buni?, s-a asternut praful pe site, Sunteti morti?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Cum de ai ghicit? Te invit mâine la înmormântarea mea. Vii?

| Elianna a răspuns (pentru NOname):

Doamne fereşte!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
S-au făcut restructurări la nivel de useri care nu au limita bunului simț, respectul față de ceilalți, etc. iar alții au demisionat.
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Vrei să spui că sunt puţini useri care răspund?
Da, am observat şi eu.Nu ştiu ce se întâmplă. Probabil cei care au şcoală s-au apucat de făcut teme şi de învăţat.
De ceilalţi nu am ce să spun.

| Diabolique a răspuns:

Când văd username-uri ca și al tău, mai am totuși speranță...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este un reproş, sau este o constatare?
Noi suntem bine mersi, şi NOname este sănătoasă (sper), dar cu tine ce este?

| NirvanaMihaela explică (pentru Elianna):

Mda, totul e aiurea acum. oameni cu prea multe băşini la cur happy

| Elianna a răspuns (pentru NirvanaMihaela):

Vai...ce deşteaptă eşti! Phtu, să nu-ţi fie de deochi!

| NirvanaMihaela explică (pentru Elianna):

Ne dăm în spectacol mai nou?

| Elianna a răspuns (pentru NirvanaMihaela):

Buna dimineata! laughing

| Hombre a răspuns:

Pai tu nu stii ca a venit in sfarsit apocalipsa, inca na-i dat in primire? laughing

| Musique a răspuns:

Prostia a trimis deştepţi acasă.

| Bogdanux a răspuns:

S-au pensionat multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine mah, adminii? Pe dreak, sint in vacanta. De cind au taiat porku de Craciun, nu mai dau p- acilea, benchetuiesc intr-una.