| lSchizo a întrebat:

Am 14 ani, 1.70 inaltime si 64 kg. Toata lumea imi spune ca sunt grasa. straight face Si da, stiu si o recunosc. Sunt. Ce greutate ar trebui sa am la aceasta varsta? Am vazut ca cele de la mine din clasa au 35-45 kg. Ati putea sa imi dati niste exercitii pe care sa le efectuez, sau mai bine ma apuc de sala? happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Glumesti ma.
Si ce inaltime au ele? 1, 55?
Esti inalta.Probabil ai putina burtica si nu esti la fel de slaba, esti mai bine facuta dar grasa nu.
Sunt idei prostesti ca(,)ca sa arati bine ai nevoie de 1, 70 si 50 kg.
Daca chiar vrei o schimbare (dar nu mult...maxim 5 kg), poti sa faci sala, sa alergi, sa faci abdomene.dar sa mentii asta, nu sa te lasi dupa 1 saptamana happy

| lSchizo explică (pentru Libelle):

Sa stii... au in jur de 1.55 - 1.60, dar problema e ca, am burtica. x_x si picioare groase. Si in plus eu am vergeturi si celebra "coaja de portocala" pe craci. straight face
Anyway. Mersi pentru sfaturi. :*

2 răspunsuri:
| simona_3336 a răspuns:

Scrie pe Google,, Programul abdomen plat,, si dai la tonifica-ti abdomenul.Citeste si sfaturile de acolo.