| Alasad a întrebat:

am 16 ani si mi-as dori sa muncesc pe timp de vara dar nu stiu ce mi s-ar potrivi, sper ca m-ati putea ajuta sa-mi gasesc un job pentru vara, cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Alishia a răspuns:

Nu te poti angaja decat la companii care primesc bani de la stat ca sa angajeze minori, adica:McDonalds si pliante.Am cautat si eu anul trecut.Mai bine stai cuminte.

4 răspunsuri:
| boss97 a răspuns:

Cei mai multi la varsta asta ii vezi prin gatere, se plateste bine pe acolo.

| Alasad explică (pentru boss97):

Ce sunt gatere?

| boss97 a răspuns (pentru Alasad):

Gaterele sunt alea unde intra lemnul si se taie.

| katalin19 a răspuns:

Ar fi bine un job gen chelner in nici un caz la gater.