| anonim_4396 a întrebat:

am făcut un curs de masaj fetele care poartă tocuri înalte nu vor să vin să le fac masaj?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,Cristi!
Cine nu ar dori un masaj dupa ore intregi de stat pe tocuri cum e de exemplu la o ocazie speciala, evenimente etc?
Un masaj e binevenit oricand happy
Te pup!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești chiar penibil!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
suna a reclama? ori este o provocare.thinking
ar fi bine daca ai avea o caravana si ai umbla precum Mircea Radu brehee hee
O zi frumoasa sa aihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Floresdemayo oferta este doar pentru doamne si domnisoare deoarece ele poartă tocuri înalte, vii? Te astept la un masaj după orele petrecute pe toculețe.

| floresdemayo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, eu mă gâdil. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru floresdemayo):

I ti fac fără să te gîdili, i ti va plăcea 100%

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei, dacă ne-am "lipi" permanent de orașul tău, ori măcar ocazional, da, am veni cu toate big grin

Apropo, bărbații n-au voie? laughing