| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un motan. Motanul meu Luxi a plecat de acasa, iar azi am gasit unul asemanator, numai ca are ochii mai inchisi la culoare. P.S : Credeti ca e el?

Funda! happy

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Pai nu iti dai seama? Rapunde la nume? Are aceleasi obiceiuri?
Daca tu nu iti dai seama, noi nici atat nu ne putem pronunta.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Vezi ca nebunu si-a luat lentile laughing)

| Axys a răspuns:

big grin sal ia-ti un pisoiasi mic big grin sal cresti tu si no sa maiplece de acasa cu siguranta big grin oricum nu e acelasi motan pe care l-ai avut dancing//dar e bine ca vine aaltul big grin

| svartirhimnar a răspuns:

Dacă nici motanul nu ţi-l recunoşti.
Şi ce te-ai gândit, să vii aici pe TPU să ne întrebi pe noi dacă ăla e motanul tău?

| Sănduțța a răspuns:

Trebuie sa vezi daca e motanul tau. Adica, pe bune?! Nu-ti cunosti motanul?!