| mihaela_9946 a întrebat:

am si eu o intrebare, am un telefon sda smartphone si nu stiu ce sa-i fac ca imi raspunde automat sau da ocupat, are windows va rog oricine stie sa imi spuna nu vreau la anumite numere de telefon sa raspund dar raspunde singur din setari nu este ca am umblat, sa fie oare din windosul telefonului?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E problema mobilului, o eroare din fabricatie. Te duci la magazin sa iti dea altul (in caz ca mentine garantia). Daca nu are il repari sau iti cumperi altul.