| alexgalatzi a întrebat:

Salut,TPU! Am si eu o intrebarebig grine ce tot timpul se fac glume pe seama tigaii Dry Cooker? Am vazut multe postari pe Facebook si pe diferite site-uri despre acest lucru.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Deoarece reclama de la dry Cooker e exagerata. De exemplu : Cu tigaia dry Cooker poti muta muntii din loc. Sa fim seriosirolling on the floor e doar o tigaie. Si cica se poate praji fara ulei, la mine s-a facut o arsura la fund de nici bunica nu o mai poate folosi.

2 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Pentru ca reclama de la dry e exagerata si ca, cu tigaia poti muta muntii iar cea care face reclama nici nu stie sa gateasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au poluat si T/A cu asta.