| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Am un Cielo si as dori sa stiu daca pot reconditiona placutele cu numarul de inmatriculare (de tip vechi cu tricolorul) sau sa le schimb pastrand combinatia (unele cu steagul UE). Actualele sunt sterse, ciobite (in special ceadin fata) si in urma unui accident cea din fata s a strambat.Deci ce ma sfatuiti sa fac:Sa incerc sa le reconditionez pe acestea sau sa ma duc la Politie sa iau altele noi cu seagull UE?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Mergi la politie (serviciul de inmatriculari) cu placutelele actuale si iei altele noi, nu mai stiu exact pretul dar cu 50-100 de lei scapi.