| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Recent am repus pe picioare un Daewoo Cielo care avea nevoie de reparatii capital de tinichigerie si mecanica si m-am gandit sa inlocuiesc placutele cu nr de inmatriculare care sunt deteriorate considerabil.Nu doresc sa schimb numarul ci doar sa ii fac o copie dupa actualul numar.Deci vreau alte placute nu alte combinatii.Ce taxe va trebui sa platesc si cat? Astept raspuns.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa platesti alte taxe decat costul placilor. Intereseaza-te ce firma le face in judetul tau si te poti adresa acolo.

| Mario1999 a răspuns:

Salut! Ai aici toate detaliile: http://www.politisti.ro/......triculare/ Bafta!