| Trixy65 a întrebat:

Am vazut mai multe vidouri cu oamenii care suna la numarul cunoscutului local "Freddy FazBear Pizza". Credeti ca e adevarat?!

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cât îmi plăcea să mă joc "Five Nights at Freddy's 2''. La cât de popular este acest joc, au făcut un număr special la care să suni pentru a atrage cât mai mulți ''clienți'' la acel local.

| Trixy65 explică (pentru FemeiaPisică):

Cred ca este fake... Pentru ca daca suni de 4 ori, la a 4-a oara zice (in romana traducere) : Bun venit la Freddy FazBear Pizza, pentru un momendat localul e inchis.Va rugam sa sunati intre orele 7 AM si 5 PM.
Dar cand suni a 7-a oara iti e eroare si se aude ca si cum Golden Freddy si Chica fac zgomot...

| Sony44872 a răspuns:

Nu e adevarat, e doar un tip care vrea sa ne pacaleasca, daca pizzeria nu exista, nu exista nici Freddy, nici numărul lui.