| Heytos a întrebat:

Am visat aseara ca eram cu mai multi baieti pe un drum(langa un cimitir cred ca eram) si deodata a aparut un fetita mica(FOARTE MICA)Si a luat pietre de jos si arunca in mine! Apoi eu ii spuneam!
"-De ce arunci in mine? Ce ai cu mine?"
Si ea nu vorbea deloc nu raspundea! Apoi am luat si eu o piatra de jos sa dau in ea! Si din fata mea aparuse in fata! Si am luat-o si am trantit-o pe jos! Apoi am fugit cu un baiat pe bicicleta lui, dar accea fata fugea mai repede si venea dupa mine! Am ajuns in dreptul unui zid(perete) foarte mare si aparuse in fata peretului acela! Apoi am fugit pe jos si ma alerga! Eu ii spuneam baiatului cu bicicleta sa ma urc sa fugim dar el nu putea sa se urce pe bicicleta! Apoi din cer au coborat niste ingeri si au luat-o pe fata accea! SI ACUM VINE PARTEA INTERESANTA LA CARE VREAU RASPUNS!
FATA MI-A SPUS!
"-O sa ma intorc dupa tine, frate! CE INSEAMNA ACEST VIS! DAU FUNDA SI VOT!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce înseamnă acest vis? Înseamnă că este un joc al subconştientului cu semnificaţii inexistente sau doar de el ştiute (probabil de la filmele horro şi desenele animate ţi se trage).

Partea care mă intrigă este...cum arată "un fetita mica"? ...chiar sunt curioasă.

| Heytos explică (pentru NOname):

Da scuze am gresit la scris! O fetita mica! Pai era foarte mica sa zic ca avea cam 1metru inaltime, 2 codite prinse si un tricou mov!

| NOname a răspuns (pentru Heytos):

Ok. : ))

| SabbyNightShadow a răspuns:

Cred ca te-ai uitat la The Unborn (Nenascutul). Posibil ca o fetita pe care ai cunoscut-o candva...dar murit la o varsta foarte vrageda si a tinut mult la tine dar considera ca tu nu ai tinut indeajuns la ea. Prin acel vis probabil ca vroia sa iti spuna ca ea nu te-a uitat desi tie nu ti-a pasat

| NoOneKnow a răspuns:

Daca intrebi pe cineva "cunoscator" ti-ar zice ca acesta este un duh rau. Daca ai vreun frate sau prieten mort, sau cineva care ar putea venii dupa tine din lumea de dincolo poate insemna ceva.
Insa eu cred ca este doar un vis aparut din subconstient din cauza ca te-ai uitat la prea multe filme sau poate ca ai avut un moment tensionat in care ai renuntat la cineva si iti e teama de ceva anume.

| Aron12 a răspuns:

Salut! Acel vis este din partea unei surori dale tale, pe care mama ta(probabil)ca a facut avort si nu s-a putut naste! De accea acum ea considera ca tu esti vinovat ca nu a putu veni pe aceasta lume si incearca sa ajunga la tine! Ea isi dorea foarte mult sa se nasca! Crezand ca tu esti devina ca nu a venit pe lume a incercat sa iti arate ca sufera enorm ca nu a fazut lumina zilei! Pa pa :*

| NOname a răspuns (pentru Aron12):

Ce e cu prostiile astea? Confunzi şi tu filmele horror cu viaţa reală?