| Litten a întrebat:

Aparent sunt seful clasei si joia asta avem consiliul elevilor si habar n-am la ce sala se tine.Pe cine sa intreb? P.s.E prima data cand sunt seful clasei si nu stiu ce sa fac :3

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Aparent sunt seful clasei si joia asta avem consiliul elevilor si habar n-am la ce sala se tine.Pe cine sa intreb?"

în nici un caz pe noi. Ai: dirigintă, directori, consilier educativ, colegi mai mari sau mai mici ne-aparenți ce te pot lămuri. Fii dur!

| HadesSs a răspuns:

Lasa ca ii bine stim noi unde se tine dar nu iti zicemlaughing