| FluturasulVesel a întrebat:

As vrea si eu un sfat de la alti jucatori. Intrebarea mea este : Cum sa scap de dependenta de jocuri adica de calculator? Ma joc foarte foarte mult Fishao si stau aproape toata ziua, ce sa fac sa scap de asta? As dori un sfat!

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai de ce sa scapi? Dupa ce ai pierdut atata timp sa inveti acum te lasi?

| FluturasulVesel explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cred ca n-ai inteles intrebarea!

| Clorox a răspuns:

Du-te afara, ai prieteni? Nu prea cred ca ai, dar daca ai du-te afara, si lasati dracu telefoanele alea!

| Caderea_Marius-Denis_2000 a răspuns:

Acum este zappada aproape peste tot... poti iesi afara la zapada sa te bati cu bulgari, ETC.sau daca nu iti place zapada incearca alte activitati care iti plac(NU pe calculator, telefon ETC.)