| claudiu2805 a întrebat:

aseara stateam eu frumos la calculator cand dintr-o data a cazut de pe mobila cutia de table pe podea asa din senin, si s-a spart, cutia de table era si bine pusa
Ce spuneti e un semn rau?

7 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Mai urmează porumbei cu scrisori și să vorbească Dumbledore cu tine.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu e semn rau, inseamna ca ai soareci in casa.

| MikiMIHAI1324 a răspuns:

Sorry nu stiu sigur ce inseamna asta dar cred sigur ca,, fantomele au vrut sa joace table cu tine,, si probabil nu au stiu unde sa puna tabla si ce au zis ele,, ia laso pe jos,, laughing

| silviaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai... am 2 variante ori o fii fost un cutremur mic si a miscat mobila/sau locul unde era tabla de joc happy sau miste mici soriceii care se plimbau si eii pe acolo am daramaTO happy big grin