| Gavrila2003 a întrebat:

aveti vreo idee pentru un mesaj catre doamna invatatoare? adica sa ii scriu ceva de ramas bun intr-o felicitare.dau funda happy

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

În cei patru ani, ne-aţi învăţat atâtea lucruri, aţi însemnat totul pentru noi. Aţi avut răbdarea să vă aplecaţi cu mult drag asupra fiecăruia, să ne înţelegeţi, să ne ajutaţi şi să ne încurajaţi mereu. Am fost o echipă, o familie, pentru că aţi ştiut cum să ne uniţi având acelaşi crez şi o inimă care a bătut la fel pentru toţi.
Cu dăruire şi înalt profesionalism, ne-aţi insuflat dragoste de carte, ne-aţi crescut în cultul muncii şi al onoarei. Punctuală, conştiincioasă şi mândră de noi, cu un caracter puternic şi frumos, ne-aţi fost un model demn de urmat! Ce altceva ne-am mai fi dorit, nu ştiu, pentru că am avut de toate în cei patru ani. Câte am învăţat din toate? Suficient ca să putem să clădim în continuare edificiul cunoaşterii.
Toate cele bune!

1 răspuns:
| AlexandraSt13 a răspuns:

Va multumesc pentru anii minunati in care m-ati invatat cu drag si pasiune foarte multe lucruri interesante si pentru straduinta dumneavoastra de a-mi fi o a doua mama de succes.Va respect!