| Idkidk a întrebat:

Ce părere aveți despre prietenii care e de acord cu voi doar ca să nu suferiți?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai din moment ce este de acord cu tine sa zicem, totusi simte ceva, adica este un prieten oarecum, pentru ca nu vrea sa suferi si i pasa de asta. Parerea mea.

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Despre prietenii care E asa am o parere buna.Cand ne intalnim citim din ALMANAHE.

| whatevernvm a răspuns:

Aia e prieteni adevarati

| Idkidk explică (pentru whatevernvm):

Scuze de greseala de scriere, eram in masina si mi se misca telefonul.

| RAY a răspuns:

Cum eu n-am prieteni nu stiu

| Idkidk explică (pentru RAY):

crying N-ai prieteni?

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Nu, eu am doar fratii doar doi unul e in Anglia, unul in elvetia atat si aia nu sunt de acord cu mine mereu si le respect pentru asta

| Doub a răspuns:

Pretenii care e? wth.

| R0R0 a răspuns:

Intr-un fel asa sunt si eu.
As face compromisuri doar ca sa nu sufere cei apropiati mie.

| Florentina9210 a răspuns:

Pieteni? Ce-s aia?

| syd2 a răspuns:

Am terminat cu chestii d'astea, ma irita toate siropurile despre prietenie.

| Staind a răspuns:

Prietenii care e de-acord cu mine ca sa nu sufer, nu e prieteni.

| Salontanul a răspuns (pentru Staind):

Asa este! Prietenii "care e". Daca erau peste 50 ziceai "care sunt".winking

| Staind a răspuns (pentru Salontanul):

Inteleg ca nu prinzi anumite subtilitati, sau?
Sau insinuezi ca n-am prieteni?!

| Salontanul a răspuns (pentru Staind):

Asa este! Nu prind "subtilitati". N-am prins-o nici pe aia cu acidul clorhidric. Nici pe aia cu "60niggawati". E! Eu am facut limba romana intr-o epoca mai veche cand oamenii faceau observatii pentru a corecta greselile nu pentru a le incuraja.

| Aberdeen a răspuns:

...Oare chiar sunt prieteni dacă fac așa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca apreciaza mai mult relatia voastra de prietenie decat faptul ca are dreptate. Altfel spus: e bine. Nu e un prieten orgolios. Insa tu da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, asta e o intrebare mai buna! Restul pe care le pui baga TPU ca Titanicul in apa pe jumatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce m-ar deranja asa tare asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt prieteni.
Uneori, ai mei n-ar fi de acord cu mine nici dacă aș fi pe patu' de moarte.

| EneCristian a răspuns:

MA cam enerveaza fie imi zici in fata fie ma supar si mai tare dar na.

| Otto2014 a răspuns:

Nu-mi plac cei de genul asta.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Care sunt de acord*
It's just grammar, It won't bite.

| slayer678 a răspuns:

Nimic bun