| Jonathan81 a întrebat:

Salut TPU! Ce părere aveți despre Billie Eilish are probleme sataniste? Sau a avut doar depresie și anxietate?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este fica lui vladimir putin, face parte de secta oculta mondiala care sa vrea sa interzica l a b u t a de dimineata sau seara, ce va pasa ce a avut fata aia, piesele ei conteaza nu ce viata are, ca a consumat, ca ti a taiat venele pentru un bax de ulei nu conteaza

| 1997onur a răspuns:

Este o drogata care canta groaznic fara niciun talent pur.

| Jonathan81 explică (pentru 1997onur):

Adevărat dar mulți o apreciază pentru stilul ei de a fi de aia are succes totuși are unele piese care sunt frumoase dar se simte ceva întunecat la ele... nu?

| 1997onur a răspuns (pentru Jonathan81):

Viata de drogat/ da se simte ba chiar se și vede nu trebuie sa fi Albert Einstein să-ți dai seama ca din cauza la Anturaje sa ajuns acolo bine înțeles ca și Anturajul asta ori când de rău ar ar fi tot îți dai macara seama puțin ca drogurile nu sunt deloc ce trebuie și normale în fine.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu are niciuna, nici alta! Si eu scriu poezii depresive, despre demoni si sinucidere si nu sunt nici satanist, nici sinucigas!

| blairelovesmusic a răspuns:

Îi mai ascult melodiile ei uneori. Nu cred ca e satanista. E confirmat faptul ca a avut depresie si anxietate. Acum e bine, are tot ce isi doreste, are prieteni, etc. happy

| Jonathan81 explică (pentru blairelovesmusic):

Da asta știu și eu în prezent este vindecată dar este ceva întunecat la ea și eu ascult și chiar mă simt bine la melodiile ei creepy...

| SharpEagle a răspuns:

Face bani.
Chiar daca pare sa fie satanista, n-ai de unde sa stii sigur ca e, ar putea fi doar o "masca" pusa pentru a genera "senzationalul", controversele, reclama directa si indirecta.
Dar da, exista o vorba prin targ cum ca industria muzicala si de film din US e dominata de satanisti "pur-sange". Si nu cred ca ai avea cum sa nu fi depresiv si anxios in acest caz, indiferent ca Satana e for real sau nu.

| Jonathan81 explică (pentru SharpEagle):

Așa știu și eu dar umblă vorba pe net că și-ar fi vândut sufletul diavolului?

| SharpEagle a răspuns (pentru Jonathan81):

In bitcoin? Sau?