| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre Codrin Bradea alias Satana?
Cum de a reusit tipul ala sa aiba 500.000 de abonati pe canalul lui de youtube?

Răspuns Câştigător
| Coquina5 a răspuns:

Pentru ca asta inseamna umor pentru romanasi.
sa rada ca terminatii neuronal la niste specimene care se exprima cu "pl" sau "pzd" si etc. la un cuvant din doua.

am vazut si eu niste filmulete de ale lui.
absolut jalnic.

| deny1230 a răspuns (pentru Coquina5):

Sincer, nu-l urmaresc de mult timp, dar trebuie sa recunosc ca il urmaresc totusi, desi nu sunt 'terminata mintal', stai calm/a. Ideea e ca tipul incearca sa creeze continut, sa fie amuzant si din punctul meu chiar reuseste, odata ce te obisnuiesti cu *virgula* cuvintele licentioase strecurate printre glumele care mi se par chiar reusite. Dar na, gusturile nu se discuta.
Ceea ce m-a cam iritat la comentariul tau a fost toata aceasta 'clasificare' a fanilor lui si implicit a lui. In pofida injuraturilor si mai stiu eu ce consideri tu atat de vulgar la modul cum vorbeste, tipul chiar gandeste. Are unele momente serioase cand abordeaza subiecte serioase (rar, ce-i drept) si cand mie chiar mi se pare ca ii merge mintea.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai rar asa persoane ca el in Romania, o persoana sincera care spune adevarul, il respect pe el si ombladon

| Drimmero a răspuns:

E pur si simplu genial!

| Sofer a răspuns:

O parere foarte buna despre Codrin. M-a impresionat cu acele videoclipuri amuzante.

| R0R0 a răspuns:

Am o parere buna despre el.

| Florentina9210 a răspuns:

Daca n-ar vorbi asa obscen, ar fi minunat!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Florentina9210):

Asta am remarcat si eu dar nu-l consider asa genial dar pare ca se pricepe la ceea ce face daca are un numar atat de mare de abonati.

| ShaOfHatred a răspuns:

E amuzant, foloseste autoironia si e el insusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Mi se pare ok,isi da interesul sa te faca sa razi,nu prea ma uit la el,dar cand m-am uitat, nu i-am gasit nimic pe canal care sa ma faca sa am o parere proasta de el.
Limbajul e cu treaba lui, prefer un mesaj frumos transmis prin limbaj vulgar, decat un mesaj urat, transmis prin vorbe frumoase.

O zi buna!

| MistretulPufos a răspuns:

Ba eu ma uitam de cand avea vechiul canal si facea Satana Cartoons